Nasi uczniowie mistrzami Rybnika w siatkówce!

2024-03-16

Z dumą i ogromną radością prezentujemy sukcesy naszych uczniów.

Drużyny w składzie:

Kacper Kupka (6b), Maksymilian Śpiewok (6b), Maciej Błanik (6a), Kamil Błanik (6b), Szymon Stoltny (6a), Kacper Gawroński (6a), Aleksander Mielańczyk (6a), Dominik Pierchała(6a) - zajęły pierwsze miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Rybnika Siatkówki - Czwórki Chłopców Igrzysk Dzieci.

Zuzanna Kłak (7b), Zuzanna Wdowiak (7b), Milena Szweda(7a), Anna Sobik (8a), Nadia Szulik (8a), Maja Szczotok (7a), Julia Długosz (8a), Paulina Gaszka(7a) zajęły pierwsze miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Rybnika finał miejski Siatkówka dziewcząt.

Chłopcy starsi w składzie: Mateusz Gołowski(7a), Maciej Ochojski(7b), Adam Fukała(7b), Bartosz Palenga(7b), Mateusz Kuś (8a), Kacper Stabla(8a), Adrian Syrek(8a) zajęli I miejsce w rejonowych zawodach Piłki siatkowej chłopców.

Drużyny zostały Mistrzami Rybnika pod opieką Pani Kariny Woryny. Trenerce oraz uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.