NASZA SZKOŁA OFERUJE:

• Bezpieczeństwo dla dzieci 6 – 7 letnich poprzez odizolowanie miejsca nauki dzieci młodszych od miejsca nauki ich starszych rówieśników tj. ucz. klas IV – VIII.

• Przestronne klasy z odpowiednim wyposażeniem tj. meblami wielkością i kolorystyką dostosowaną do wieku dziecka i wydzielonym kącikiem do zajęć rekreacyjnych na dywanie i z zabawkami.

• Możliwość pozostawienia w szkole (klasie) pomocy dydaktycznych, np. książek i zeszytów.

• Dużą salę gimnastyczną.

• Nowoczesną pracownię komputerową i bibliotekę multimedialną.

• Dobrze wyposażoną bibliotekę szkolną z dużą ilością książek dla młodszych dzieci.

• Boiska szkolne ze sztuczną nawierzchnią i zadbane tereny zielone.

• Opiekę pedagoga szkolnego i pielęgniarki.

• Prowadzenie wszystkich zajęć obowiązkowych i nieobowiązkowych przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

• Pomoc psychologiczno-pedagogiczną.

• Opiekę i wsparcie wychowawcze. Dzieci są objęte opieką pedagoga szkolnego i pielęgniarki.

• Systematyczne uczestnictwo w zajęciach wychowania fizycznego.

• Darmową naukę języka obcego.

• Udział w zajęciach komputerowych.

• Możliwość skorzystania z indywidualnej pomocy w nauce.

• Możliwość wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach, dostosowanych do wieku, rozwijających jego zdolności.

• Darmowe mleko i owoce w ramach programu „Program dla szkół” dla klas I - V.

• Opiekę świetlicy szkolnej dla dzieci obojga pracujących rodziców lub samotnie wychowującego.

• Możliwość zjedzenia drugiego śniadania, przyniesionego z domu na stołówce szkolnej.

• Herbatę dla wszystkich chętnych dzieci – za niewielką odpłatnością.

• Obiady szkolne spełniające kryteria określone w rozporządzeniu ministra zdrowia.

• Sale lekcyjne wyposażane sukcesywnie w tablice interaktywne.

• Dostęp rodziców do dziennika elektronicznego.