Przedszkole jest czynne od godz. 6:00 do godz. 16:30.

Jadłospis

Do przedszkola uczęszczają dzieci w wieku od 3 do 6 lat. W przedszkolu dzieci otrzymują trzy posiłki dziennie:

• śniadanie;
  • obiad;
  • podwieczorek.

Przedszkole czynne jest 10,5 godzin dziennie. Podstawa programowa realizowana jest od godz. 8:00 do godz. 13:00.

6:00-8:00 - schodzenie się dzieci
(Zabawy dowolne według zainteresowań dzieci służące realizacji ich pomysłów, zabawy konstrukcyjne, manipulacyjne, tematyczne, rozwijające uwagę i myślenie, wyzwalające aktywność twórczą i ekspresję, zabawy integrujące grupę, zajęcia logopedyczne)

8:00-8:20 - ćwiczenia ogólnorozwojowe
(Ćwiczenia artykulacyjne, manualne, oddechowe, grafomotoryczne, rozwijające percepcję wzrokową, słuchową, koordynację wzrokowo-ruchową, itd. Zabawy ruchowe lub zestawy ćwiczeń porannych)